Prolimit Windsurf Giek Pro

Productformulier
  • Aluminium giek
  • SDM/RDM Adapter
  • 29-Diameter
  • Hoge performance
  • ROBO Eva grip

€279,00€230,58 Incl. BTWExcl. BTW

    • SameDay levering mogelijk!
    • 1250 m2 watersport megastore
    • De grootste voorraad van Nederland
    • Een écht familiebedrijf

    Vraag het onze watersporters!
    Vragen? Dan helpen wij je graag! Neem gerust contact op met een van onze watersporters. Je kan ons eenvoudig bereiken via 0513-785550, e-mail, chat of bezoek onze winkel in Joure.

    SKU: 407.71210.030-140/200
    Barcode: 8717264709403

    Size chart

    Prolimit Windsurf Giek Pro

    Opzoek naar een sterke aluminium giek? Met de 29 mm diameter buis en extra lang eindstuk geeft deze windsurf giek maximale stabiliteit. Daarnaast beschikt het eindstuk over een snelkoppeling om makkelijk je de outhaul van je zeil los en vast te zetten. De Prolimit Pro giek is 60 cm verstelbaar en heeft daarmee een grote zeilrange.
    Wat deze giek uniek maakt is dat hij te gebruiken is met zowel RDM als SDM masten door het gebruik van de extra adapter. De T8 Easton Alloy buis heeft een doorsnee van 29 mm met een wanddikte van 1,5 mm. Robo Eva grip voor maximale grip.

    Recent bekeken producten

      Login

      Wachtwoord vergeten?

      Heb je nog geen account?
      Maak gratis een account aan en geniet van vele voordelen.